Dermalogica age smart

Dermalogica age smart

Dermalogica, to lider w wyznaczaniu standardów w pielęgnacji twarzy. Amerykańska marka obecna na całym świecie, która stawia na zdrowie Twojej skóry.

Zabieg silnie regenerujący i odżywczy, dla cery z oznakami starzenia się i utraty elastyczności. Jego zadaniem jest niwelowanie oznak starzenia się skóry, nadmiernej utraty wody i elastyczności skóry. Odbudowuje barierę hydro-lipidową skóry, zmiękcza naskórek i powoduje wzrost jędrności cery. Zabieg rozpoczynamy od analizy potrzeb skóry i jej kondycji, co daje nam możliwość indywidualnego dobrania składników i produktów użytych podczas zabiegu.

Podczas zabiegu następują po sobie kroki. Po etapie odprężającej aromaterapii, przystępujemy do fazy podwójengo oczyszczania na bazie delikatnych olejków ze słonecznika, kukuli, ryżu i otrębów. Następnie przechodzimy do fazy złuszczania, gdzie przygotowujemy skórę do wprowadzania kolejnych produktów w głąb skóry. Poprzez usunięcie martwego naskórka, skóra staje się delikatna i bardziej podatna na substancje aktywne. Złuszczanie jest na bazie retinolu 1%, kwasu mlekowego, salicylowego i kompleksu witamin C i E. Optymalnie wygładza cerę i dodaje jej napięcia. Złuszczanie jest powierzchowne, bez łuszczenia i podrażnień.

Kolejnym krokiem jest masaż, mający funkcję drenującą i dotleniającą komórki skóry. Dzięki aromaterapii jednocześnie zrelaksujesz się podczas zabiegu. Głęboka stymulacja, to wprowadzanie dedykowanych preparatów, opartych o oligopeptydy, kwas hialuronowy, multiwitaminy. To intensywna kuracja w formie maski, zawierającej dodatkowo owies, lukrecję i kompleks multiwitamin. Opatentowana formuła produktu. Zakończenie zabiegu, to preparaty ujędrniające, blokujące ucieczkę wody z naskórka, zmiękczające. Tu znajdziesz m.in czerwone algi, witaminę C,E, A, kwas hialuronowy, proteiny owsa czy oligopeptydy.

  • Dermalogica age smart 269 zł kupbon
  • Dodatkowy obszar 80 zł kupbon