Liftology

Liftology

Troska o zachowanie młodego wyglądu ma coraz więcej wspólnego z nauką niż życzeniowym myśleniem. Wykorzystując zaawansowaną wiedzę biotechnologiczną stworzyliśmy linię skupiającą się na działaniu przeciwstarzeniowym i liftingującym.

Postrzeganie twarzy jako młodej lub dojrzałej zależy od dwóch głównych czynników: jakości skóry (obecność zmarszczek, przebarwień, utraty jędrności itp.) oraz kształtu twarzy. Na skutek działania grawitacji, zmian w układzie kostnym, ścieńczeniu tkanki podskórnej i osłabieniu tkanki mięśniowej zauważalne stają się zmiany w proporcjach twarzy. Widoczne opadanie doskonale określa zasada odwróconego trójkąta, z podstawą na górze w młodym wieku, a obróconą ku dołowi u osób starszych.

Produkty w linii Beauty LiftoLogy, dostosowane do poszczególnych obszarów twarzy umożliwiają uzyskanie najbardziej zadowalających efektów w działaniu na oba te aspekty. Ponadto zabieg wykonać można w zależności od potrzeb klienta - w wersji bardziej inwazyjnej (z wykorzystaniem techniki mikronakłuwania) lub relaksującej wersji bankietowej, w której stosujemy masaż LiftUp z elementami Kobido.

Po zabiegu, dzięki zastosowaniu zaawansowanych składników m.in. DMAE, Stoechiol, Voluform, Argireline, czy adenozyny, wyraźnej poprawie ulega zarówno owal twarzy, jak i jakość skóry. Beauty LiftoLogy koncentruje się na upiększaniu skóry z oznakami starzenia, zmarszczkami i skóry dojrzałej.

  • Twarz - wersja podstawowa 269 zł kupbon
  • Wersja rozszerzona z mikronakłuwaniem 299 zł kupbon