Salon YOCHI

Yochi Medestetic and SPA najlepszym Day Spa w Polsce według gości Perfect Spa Awards 2024

Warszawa, 11 kwietnia 2024 miała miejsce prestiżowa gala rozdania nagród dla najlepszych obiektów SPA w Polsce. Nasz gabinet, Yochi Medestetic and Spa, został uhonorowany prestiżową pierwszą nagrodą w kategorii "Najlepsze Day Spa w Polsce”.

Nagrody Perfect SPA Awards

Nagrody Perfect SPA Awards uznawane są za polskie Oscary branży hotelarskiej i wellness. Co roku patronat nad wydarzeniem obejmuje Polska Organizacja Turystyczna. Gala odbywa się co roku już od ponad 14 lat. To prestiżowe wydarzenie zgromadziło przedstawicieli najlepszych obiektów SPA & wellness w Polsce oraz wiodących firm i marek kształtujących polski rynek beauty, medical & wellness. Gala Perfect SPA Awards jest najważniejszym wydarzeniem branży SPA & wellness w Polsce. Plebiscyt budzi również duże zainteresowanie samych gości, którzy chętnie oddają głosy na swoje ulubione miejsca. W tej edycji internauci oddali ponad 34 tysiące ważnych głosów.

Perfect Spa Awards to coroczne wydarzenie, podczas którego branża spa i wellness w Polsce wyróżnia najwybitniejsze osiągnięcia i innowacje. Tegoroczna gala zgromadziła wiodących przedstawicieli branży oraz ekspertów, którzy docenili najwyższą jakość usług i doskonałość oferowaną przez najlepsze SPA w kraju. Warto dodać, że do ścisłej czołówki zakwalifikowało się 90 obiektów z ponad 250. Głosowanie trwało blisko 6 miesięcy. Wybrane obiekty były również wizytowane przez jury kapituły konkursowej.

Nagrody Perfect SPA Awards

Yochi Medestetic and SPA zdobyła uznanie i zaufanie gości, zajmując zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii najlepszego Day Spa w Polsce. To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza zaangażowanie naszej firmy w zapewnienie klientom niezapomnianych doświadczeń SPA oraz wysoką jakość świadczonych usług. Warto dodać, że nasz gabinet rywalizował ze znanymi, dużymi ośrodkami SPA w Warszawie, Wrocławiu czy Krakowie. Dlatego z nieukrywaną dumą cieszymy się, że to właśnie nasz gabinet otrzymał pierwsze miejsce i został doceniony za jakość usług, obsługę klientów oraz szerokie portfolio zabiegowe nastawione na efektywność i relaks.

Nagrody Perfect SPA Awards

"Jesteśmy niezmiernie dumni z otrzymania nagrody Najlepszego Day Spa w Polsce. To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie naszej ciężkiej pracy oraz zaangażowania w zapewnienie naszym klientom najlepszych doświadczeń SPA. Chciałbym podziękować naszej wspaniałej ekipie oraz naszym wiernym klientom za ich wsparcie i zaufanie." – powiedziała Agnieszka Wiśniewska właściciel Yochi Medestetic and SPA.

Nasza firma kontynuuje dążenie do doskonałości i nieustannie wprowadza nowości, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów oraz utrzymać pozycję lidera w branży SPA w Polsce. Cieszymy się, że nasze starania zostały dostrzeżone i w ten sposób możemy również promować nasze miasto” – mówi Adam Wiśniewski współwłaściciel.

mgr Agnieszka Wiśniewska
Właściciel