Laserowa terapia przeciw rumieniowi i pękającym naczynkom

Laserowa terapia przeciw rumieniowi i pękającym naczynkom

Zabieg ten jest dedykowaną formą terapii dostosowanej dla potrzeb cery wrażliwej i naczyniowej, charakteryzującej się występowaniem rumienia, obrzęków, nadmiernej suchości i popękanych naczynek (teleangiektazji). Zabieg ten jest nie tylko konieczny z uwagi na wygląd cery klienta, ale pozwala zahamować dalsze postępowanie rumienia, mogące prowadzić do trądziku różowatego.

Mechanizm działania lasera polega na emitowaniu światła o konkretnej długości fali, które jest absorbowane przez hemoglobinę w naczynkach krwionośnych. W wyniku absorpcji energii laserowej następuje podgrzanie naczynek, co prowadzi do ich zamknięcia lub zniszczenia oraz redukcji zaczerwienienia twarzy.

Laserowe terapie w problemach cery naczyniowej są najbardziej efektywnym sposobem na powrót cery do zdrowia i dobrego wyglądu. Dzięki nowoczesnej technologii zabieg taki jest bardzo efektywny i bezpieczny dla klienta. Nie wymaga znieczulenia czy wyłączenia z codziennych obowiązków. Dzięki niemu można liczyć nie tylko na redukcję rumienia, ale na jego całkowite usunięcie i wyrównanie kolorytu cery.

  • Terapia przeciw rumieniowi i pękającym naczynkom 250 zł kupbon
  • Terapia przeciw rumieniowi i pękającym naczynkom - 25% mniej na drugi zabieg 500 zł 437 zł PROMOCJA