Jewerlly Peel

Jewerlly Peel

Intensywny zabieg oparty o peeling z pudru diamentowego. Zabieg intensywnie dotleniający z drobinkami zmielonych pestek winogron, o ujmującym zapachu i konsystencji, który nawilży, złuszczy i odświeży skórę.

Dzięki zawartości zmielonych winogron i niacymidzie, rewelacyjnie wyrównuje koloryt skóry i złuszcza obumarły naskórek, pobudzając do odnowy komórkowej. Zastosowana w peelingu postać pęcherzyków tlenu głęboko oczyszcza, rozjaśnia naskórek oraz wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, redukując drobne zmarszczki. Dzięki wyciągom z Centella Asiatica zabieg intensywnie nawilży skórę, poprawi jej funkcje ochronne i zniweluje szkodliwe czynniki środowiskowe.

Peptydy, adenozyna i śluz ślimaka działają pobudzająco na kolagen i elastynę, co uelastycznia skórę, wygładza i działa przeciwstarzeniowo. Wyjątkowo bogata odmiana zielonego kawioru, pochodząca z niezanieczyszczonych obszarów oceanicznych działa wzmacniająco na skórę, jest bogaty w minerały i proteiny.

Technologia Osmocell sprawia, że wykorzystywane do zabiegu aktywne składniki, wnikają w głąb skóry na głębokość 70-180nm i tam są po woli uwalniane, co daje długotrwałe efekty zabiegu.

Przebieg zabiegu: rozpoczynamy od czteroetapowego oczyszczania za pomocą oliwki, pianki, peelingu. Przechodzimy następnie do tonizacji skóry i nałożenia żelu detoksykującego z czarnym kawiorem. Przygotowujemy skórę do intensywnego nawilżania i przechodzimy do aplikacji strzykawki z pudrem diamentowym i składnikami aktywnymi. Maskę zostawiamy na 3 do 7 minut i zmywamy. Nakładamy maskę dotleniającą O2 white, wmasowujemy resztę produktu. Na koniec stosujemy serum dotleniające, krem.

Zabieg polecany dla skór typu palacza, zmęczonych, poszarzałych, o widocznym braku nawilżenia i blasku, matowych, zmęczonych. Idealnie jako zabieg do włączenia pomiędzy zabiegami z peelingami chemicznymi. Można wykonywać jako pojedynczy zabieg lub w seriach, 1–2 razy w miesiącu.

  • Twarz 349 zł 289 zł PROMOCJA