Zabiegi Laserowe

Laseroterapia w kosmetologii obejmuje szeroką gamę zabiegów. To jedna z najbardziej popularnych i często wykorzystywanych metod w kosmetologii i medycynie estetycznej. Dzięki nowoczesnym technologiom i szerokim zakresom długości fal, możemy usunąć przebarwienia, tatuaże lub makijaże permanentne, odmłodzić i wygładzić skórę, złagodzić stany rumieniowe oraz trądzikowe, przeprowadzić zabieg depilacji, czy zamknąć naczynka. Laser, to również doskonały sposób na spłycenie drobnych zmarszczek, redukcję blizn lub redukcję rozstępów.

Popularność laseroterapii wynika ze skuteczności i efektywności zabiegów, które w krótkim czasie potrafią dać spektakularne efekty. Fakt, że lasery mają szeroką gamę wskazań zabiegowych, powoduje, że stały się jednym z najchętniej stosowanych w kosmetologii sprzętów.

W Yochi Medestetic stawiamy na nowoczesne rozwiązania, oparte o skuteczne i sprawdzone technologie. W naszych zasobach mamy m.in lasery pikosekundowe, lasery neodymowo-yagowe, laser diodowy oraz technologię IPL i SHR. Dzięki nim jesteśmy w stanie spersonalizować zabiegi pod konkretne problemy i oczekiwania.

Nasi eksperci nieustannie doskonalą się w terapaich laserowych. Odbyli wiele specjalistycznych szkoleń i nadal doskonalą swoje umiejętności tak, aby zapewnić najwyższe standardy usług i Państwa bezpieczeńśtwo.