Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż kamieniami bazuje na teorii przepływu energii przez organizm. Uważa się, że są w nim zlokalizowane ośrodki energii zwane czakrami. Kamienie układa się zgodnie z mapami rozmieszczenia punktów energetycznych i przesuwa wzdłuż meridianów, czyli kanałów łączących punkty. W ten sposób usprawniany jest przepływ energii, poprawia się nastrój i zmniejsza się napięcie nerwowe i mięśniowe. W masażu używamy podgrzewanych w kadzi bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego. Kamienie te, pochodzące z obszarów czystych ekologicznie, kształtowane były morskimi falami przez kilkadziesiąt lat.

Masaż kamieniami jest szczególnie wskazany dla osób szukających wyciszenia i odprężenia. Pobudzanie krążenia, niwelowanie napięć mięśniowych i emocjonalnych, poprawa odżywienia i dotlenienia skóry, zwiększenie głębokości oddechu oraz działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe - to dodatkowe, zdrowotne walory terapii. Ciepło, nastrojowa relaksacyjna muzyka oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania, masażu rozluźnią napięte mięśnie i wyciszą umysł. Wspaniały pomysł na prezent dla niej lub dla niego - relaksuje, odpręża, ogrzewa i wspomaga obniżenie poziomu hormony stresu.

Przed każdym masażem zostaniesz poproszony o wypełnienie specjalnej karty, gdzie omówimy wszelkie wskazania i przeciwskazania do masażu. Chętnie służymy pomocą i indywidualnie doradzimy plan zabiegowy. A jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przygotować do zabiegu masażu, to zapraszamy na naszego bloga, który odpowie na Twoje pytania.

  • Całe ciało - 60min. 190 zł kupbon
  • Twarz 110 zł kupbon
  • Plecy 130 zł kupbon
  • Tył ciała 160 zł kupbon
  • Całe ciało - 90min. 280 zł kupbon