Masaż YOCHI

Masaż YOCHI

Poznaj nasz wyjątkowy masaż firmowy. Stworzyliśmy go z myślą o osobach, które pragną długiego i relaksującego masażu całego ciała.

Yochi zabierze Cię w podróż po różnych technikach masażu, prowadząc go od stóp aż dosłownie po czubek głowy.

To wyjątkowe połączenie głęboko relaksującego masażu kamieniami, z refleksoterapią stóp prowadzoną ciepłymi kamieniami bazaltowymi. Ta technika wywodzi się z medycyny chińskiej i ma na celu odblokowanie energii w punktach refleksologicznych. Dzięki temu etapowi możliwe jest swobodne przepływanie energii i głęboki relaks w dalszych częściach masażu.

Masaż całego ciała to z kolei połączenie polinezyjskich technik lomi-lomi z elementami masażu balijskiego. To ważny etap, ponieważ wprowadza w głęboki stan relaksacji. Uspokaja i spłyca się oddech, a myśli przestają nas gonić. Masaż wykonywany jest dłońmi, jak i przedramionami, co potęguje odprężenie. Na tym etapie również masowane i rozluźniane są dłonie.

Finałem jest masaż głowy, który głęboko rozluźnia spięte mięśnie karku, szyi i dekoltu, wykorzystując niektóre z technik kobido.

To wyjątkowy i oryginalny zabieg SPA, który powstał z pasji do masażu i rytuałów. Trwa 1,5h pozwalając na całkowite odprężenie i uzyskanie równowagi psychofizycznej.

  • Całe ciało 300,00 zł 260 zł PROMOCJA