Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny to jedna z najpopularniejszych form masażu. Jego głównym zadaniem jest poprawa naszego samopoczucia psychicznego poprzez zastosowanie określonych technik manualnych.

Masaż relaksacyjny odpręża ciało i umysł. Przynosi głęboki relaks poprzez zmniejszenie częstotliwości akcji serca i naszego oddechu. Wprowadza nas w stan pełnej równowagi poprzez wydzielanie endorfin. W masażu tym nie znajdziemy zatem technik mocnych, wibracyjnych czy oklepywania. Mamy tu ruchy powolne, symetryczne i płynne, mające ukoić nasz układ nerwowy. Masaż relaksacyjny wykonujemy zawsze za pomocą specjalnie dobranego olejku, który pozwala nie tylko na płynność ruchów, ale i jednoczesne nawilżenie skóry ciała. Przyjemna muzyka w tle i światło świec potęguje efekt relaksacji. Zapominasz o troskach i stresach dnia codziennego, pozwalając Twojemu umysłowi wędrować w strefie głębokiego relaksu. Dzięki temu możemy powiedzieć, że jest to holistyczna terapia ciała i ducha.

Masaż wykonujemy w zależności od preferencji i potrzeb od około pół godziny do godziny. Można go wykonywać nawet codziennie. Przed każdym masażem zostaniesz poproszony o wypełnienie specjalnej karty, gdzie omówimy wszelkie wskazania i przeciwskazania do masażu. Chętnie służymy pomocą i indywidualnie doradzimy plan zabiegowy. A jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przygotować do zabiegu masażu, to zapraszamy na naszego bloga, który odpowie na Twoje pytania.

  • Pakiet 3 masaży pleców + 1 gratis 520 zł kupbon
  • Plecy 130 zł kupbon
  • Tył ciała 140 zł kupbon
  • Całe ciało 60min. 170 zł kupbon
  • Całe ciało 90min. 240 zł kupbon