Ratnaabhyanga

Ratnaabhyanga

Ratnaabhyanga (czyt.ratnaabjanga). Tłumacząc dosłownie „Ratna” oznacza klejnot, kamień szlachetny, natomiast abhyanga to masaż, lub namaszczenie.

Masaż kamieniami, to odblokowanie również naszej wewnętrznej energii. Podczas masażu, na naszych punktach energetycznych tzw. czakrach układa się odpowiednie kamienie. Mają one za zadanie odblokować energię w naszym ciele i spowodować jej prawidłowy przepływ w organizmie. To z kolei przywraca równowagę i poczucie wewnętrznej harmonii. Wśród kamieni półszlachetnych znajdziemy m.in. jaspis, kwarc różowy, tygrysie oko, ametyst czy lapis lazuli.

Kamienie są wykorzystywane do delikatnego masażu oraz umieszczane na różnych częściach ciała. Masaż ratnaabhyanga to wyjątkowe doświadczenie, które integruje właściwości ciepła i energii kamieni z tradycyjnymi technikami masażu ajurwedyjskiego. To doskonały sposób na głęboką relaksację i oczyszczenie organizmu.

Masaż ten skierowany jest do wszystkich typów dosz, osób lubiących ciepło, zestresowanych bądź posiadających nagromadzenia napięć mięśniowych. Pozwala na przywrócenie przepływu energii w ciele i szybką regenerację.

  • Masaż 60min. 230 zł kupbon