Dermologica daily

Dermologica daily

Dermalogica, to lider w wyznaczaniu standardów w pielęgnacji twarzy. Amerykańska marka obecna na całym świecie, która stawia na zdrowie Twojej skóry.

Zabieg silnie nawilżający, dedykowany dla skóry suchej i odwodnionej. Opiera się o indywidualnie dobierane preparaty w zależności od stopnia utraty wody w naskórku. Dzięki kombinacji technik złuszczania, głębokiej stymulacji i masażu, produkty wnikają głębiej w naskórek, czyniąc skórę miękką i delikatną w dotyku. Zapewnia długotrwały efekt nawilżenia. Usuwa szorstokość i napięcie skóry spowodowane odwodnieniem.

Zabieg rozpoczynamy od analizy potrzeb skóry i jej kondycji. Podczas zabiegu następują po sobie kroki: złuszczania, gdzie przygotowujemy skórę do wprowadzania kolejnych produktów w głąb skóry. Poprzez usunięcie martwego naskórka, skóra staje się delikatna i bardziej podatna na substancje aktywne. Złuszczanie jest powierzchowne, bez łuszczenia i podrażnień. Kolejnym krokiem jest masaż, mający funkcję drenującą i dotleniającą komórki skóry. Dzięki aromaterapii jednocześnie zrelaksujesz się podczas zabiegu. Głęboka stymulacja, to wprowadzanie dedykowanych preparatów, opartych o oligopeptydy, kwas hialuronowy, multiwitaminy. Zakończenie zabiegu, to preparaty ujędrniające, blokujące ucieczkę wody z naskórka, zmiękczające. Tu znajdziesz m.in czerwone algi, witaminę C,E, A, kwas hialuronowy, proteiny owsa czy oligopeptydy.

  • Dermologica daily 229 zł kupbon