HydroPurity+

HydroPurity+

Oczyszczanie wodorowe hydra prime w Yochi Medestetic, to innowacyjne urządzenie, stworzone z myślą o wielowymiarowym podejściu do pielegnacji oczyszczającej i procedur anti-age.

Zabieg polega na wtłaczaniu w głąb skóry cząsteczek wodoru w wirze wody za pomocą dedykowanej głowicy. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie, wodór może zostać wprowadzony do głębokich warstw. Po dotarciu tam, eliminuje wolne rodniki, które są jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry, ale i nawilża tkanki. W ten sposób wydłużamy żywotność naszych komórek, pobudzając je dalej do pracy.

Niewątpliwą zaletą oczyszczania wodorowego w Yochi Medestetic jest to, że urządzenie nie tylko doskonale oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, ale i sprawia, że staje się ona kompleksowo wypielęgnowana. Zabieg jest bezpieczny, bezinwazyjny i nie wymaga żadnego przygotowania. Wzmacnia ściany naczyń włosowatych, nadaje się więc do skór wrażliwych. Działając strumieniem wody i głowicą redystrybuuje alokację depozytów limfatycznych, zmniejszając obrzęki twarzy.

Własne koncentraty zabiegowe, a mamy ich aż 9 oraz własne programy zabiegowe, czynią ten zabieg wszechstronnym z indywidualnym podejściem do problemu klienta. Urządzenie za swoje pionierskie rozwiązania i efektywność zabiegową, otrzymało medal "Innowacja 2020 LNE" oraz "Beauty Forum Award 2021".

  • Diamond Twarz 259 zł kupbon
  • Diamond Twarz + maska koreańska o wartości 50 zł gratis 306 zł 259 zł PROMOCJA
  • Silver Twarz 189 zł kupbon
  • Gold Twarz 199 zł kupbon
  • Platinium Twarz 209 zł kupbon