Salon YOCHI - O Nas
YOCHI Medestetic & Day SPA
Malwina Król

mgr Malwina Król

KOSMETOLOG, KIEROWNIK ZESPOŁU

Magister kosmetologii Wydziału Farmaceutycznego w Poznaniu oraz absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. Malwina wykonuje zabiegi z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej, zaawansowanych zabiegów aparaturowych. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu z naciskiem na zabiegi oczyszczające, nawilżające i przeciwstarzeniowe. W swojej pracy stawia na efekty zabiegowe i wysoką jakość świadcznonych usług.

Justyna Świtalska

mgr Justyna Świtalska

KOSMETOLOG

Magister kosmetologii Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu ze specjalizacją podologia. Justyna jest również asystenką stomatologiczną. Justyna specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy, szyi i dekoltu. Swoje doświadczenie zdobywała w innych salonach kosmetologicznych m.in Image w Koninie. Lubi się kształcić i dąży do osiągnięcia zamierzonych celów, co przekłada się na skuteczne terapie zabiegowe. Wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej. Prywatnie jest fanką zdrowego stylu życia, lubi czytać książki i jeździć na rowerze.

Karolina Woźniak

mgr Karolina Woźniak

KOSMETOLOG I STYLIZACJA

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, na kierunku kosmetologia ze specjalizacją wizaż. Karolina specjalizuje się w stylizacji paznokci, zabiegach upiększających oprawę oczu (henna pudrowa, laminacja), zabiegach pielęgnacyjnych oraz depilacji. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Praca z ludźmi daje jej wiele radości i satysfakcji. Swoje bogate doświadczenie zdobywała m.in w salonie Image, Salone Di Belezza oraz Vera Estetic w Koninie. Zadowolenie klientów jest dla niej największą motywacją, dlatego na bieżąco śledzi innowacje z zakresu stylizacji paznokci i nieustannie pogłębia swoją wiedzę kosmetologiczną.

Agata Buśkiewicz

mgr Agata Buśkiewicz

FIZJOTERAPEUTA

Magister Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie oraz Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Swoje doświadcznie zdobywała w Szpitalu Zespolonym w Koninie, licznych przychodniach oraz w sanatorium w Kołobrzegu. Wykonuje zabiegi z zakresu masażu I stopnia, masażu tkanek miękkich, drenażu limfatycznego, oraz zabiegi modelujące i pielęgnujące ciało. Chętnie uczy się i rozwija o nowe umiejętności terapeutyczne.

Magdalena Woźniewicz

mgr Magdalena Woźniewicz

FIZJOTERAPEUTA

Fizjoterapeutka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. Masaże relaksacyjne i orientalne, to jej pasja, dlatego cały czas poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w różnych kursach i warsztatach. Swoje doświadczenie zdobywała w licznych zakładach fizjoterapeutycznych oraz salonie Beauty Room. W swojej pracy charakteryzuje się wyjątkową dbałością o szczegóły. Jej pełne zaangażowanie podczas rytuałów Spa sprawia, że każdy poczuje się wyjątkowo odprężony. Swoim ciepłym dotykiem wprowadza ciało i umysł w stan głębokiego relaksu.

Maryna Tamashevich

dr Maryna Tamashevich

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Ukonczyła wydział Lekarski we Wrocławiu, a obecnie rozpoczęła specjalizację na Wydziale Neonatologii. Maryna ukończyła specjalistyczną Wyższą Szkołę Medycyny Estetycznej w Katowicach. Jest doświadczonym zabiegowcem, który łączy pasję z wiedzą. Doktor Maryna wykonuje m.in modelowanie ust wieloma technikami np. russian lips, metodą dr Guaranovej, julie lips czy baby doll. Zabiegi z botoksem, kwasem hialuronowym, nici PLMA, PDO oraz SCREW. Doktor Maryna jest energiczną, sympatyczną lekarką, która w swojej pracy stawia na bezpośredni kontakt ze swoimi pacjentami. Każdego pacjenta traktuje bardzo poważanie i z dużą troską oraz uwagą. Jak sama mówi: "W każdej twarzy dostrzegam niezwykłe piękno i umiejętnie podkreślam indywidualność".

Dominika Wojtyniak

Dominika Wojtyniak

MASAŻYSTA, SPECJALISTA ODNOWY BIOLOGICZNEJ

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie na kierunku Wychowanie Fizyczne z odnową biologiczną i absolwentka Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie na kierunku technik masażysta. Swoje doświadczenie zdobyła na praktykach w Szpitalu Zespolonym w Koninie oraz w klinice fizjoterapii w Starym Mieście. Najlepiej czuje się w masażach relaksacyjnych, a komfort i dobre samopoczucie klienta stawia na pierwszym miejscu. Chętnie poszerza wiedzę i umiejętności z zakresu pochodnych masaży relaksacyjnych, a także nowych technik terapeutycznych.

Justyna Olejniczak

mgr Justyna Olejniczak

FIZJOTERAPEUTA

Magister na Wydziale Medycznym w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie na kierunku fizjoterapia. Doświadczenie zdobywała m.in w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie, gabinetach rehabilitacyjnych czy sanatoriach. Justyna wykonuje zabiegi rehabilitacyjne, pomaga sportowcom i osobom czynnie uprawiającym sport, wykonuje masaże sportowe i klasyczne, oraz zabiegi pielegnujące i modelujące na ciało. Obecnie przygotowuje się do nowej roli życiowej ;-)