PRO eye flash

PRO eye flash

Zupełnie nowy zabieg Pro Eye Flash to skuteczna procedura, która pomaga ujędrniać, wygładzać i rozjaśniać kontur oczu poprzez intensywną stymulację i dostarczenie roślinnych składników aktywnych. Zabieg ten oferuje kompleksową pielęgnację wymagającej okolicy oczu i jest ukierunkowany na mięśnie twarzy, makro i mikrocyrkulację oraz teksturę skóry.

Zabieg opiera się o takie składniki aktywne, jak sok z winogron zawierający kwasy AHA. Pozwalają one stymulować odnowę powierzchniowych komórek w celu rozjaśnienia, ujednolicenia i wygładzenia skóry. Klon srebrzysty, pomarańcza i cytryna złuszczają, rewitalizują i rozjaśniają zasinienia pod oczami. Fosfolipidy z ziaren soi i polisacharydy wzmacniają ochronę delikatnej skóry okoli oczu. Witaminy A, C i E wzmacniają skórę, poprawiają elastyczność i redukują kurze łapki.

Podczas zabiegu wykonujemy również masaż manualny i masaż mikroprądami, co powoduje lepszą cyrkulację krwi, redukcję opuchnięć i zastojów limfatycznych. Podczas zabiegu wykorzystujemy płatki pod oczy nasączone cennymi składnikami. Czy wiesz, że płatki te są wykonane w 100% z bambusa i są biodegradowalne?

  • PRO eye flash 189 zł kupbon