Masaż antycellulitowy

Masaż antycellulitowy

Masaż antycellulitowy jest specjalnym rodzajem masażu, który ma na celu zmniejszenie poziomu cellulitu na ciele. Cellulit to stan, w którym tkanka tłuszczowa uwięziona jest między tkankami łączną a mięśniami, co powoduje "grudki" na skórze, zwane "pomarańczową skórką".

Dla kogo

Masaż antycellulitowy może pomóc w poprawie krążenia krwi i limfy, co może z kolei zwiększyć metabolizm, zmniejszyć obrzęki i pobudzić uwalnianie zalegającej tkanki tłuszczowej. Masaż ten może również pomóc w rozluźnieniu napiętych mięśni i poprawie elastyczności skóry.

Efekt

Techniki wykorzystywane podczas masażu antycellulitowego mogą różnić się w zależności od specyfiki gabinetu kosmetycznego czy salonu masażu, ale w ogólności obejmują głaskanie, uciskanie, wstrząsy, oklepywanie, a także masaż pośladków, ud i brzucha.

Seria zabiegowa

Warto pamiętać, że masaż antycellulitowy nie jest jedynym sposobem na zmniejszenie cellulitu. Wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych oraz regularnych ćwiczeń fizycznych również może pomóc w zredukowaniu poziomu cellulitu na ciele.

  • Masaż antycellulitowy 160 zł kupbon