Bogini złotego piękna

Bogini złotego piękna

Bogini Złotego Piękna gwarantuje wyjątkową pielęgnację ciała, będącą synergią pierwiastków luksusu i finezji oraz wysokiej skuteczności nowoczesnych formuł. Złoto symbolizuje piękno i odwieczne dążenie do młodości.

Zabieg rozpoczynamy od peelingu opartego o cukier trzcinowy, olej jojoba, oleje z pestek winogron i kawior. Kawior jako źródło witamin A, B i D oraz aminokwasów, jest kluczowym składnikiem intensyfikującym regeneracje komórek. Mikroelementy takie jak cynk, jod i magnez - nawilżają skórę oraz pobudzają jej aktywność. Produkt zawiera również fosfolipidy, zadaniem których jest kontrola nawilżenia skóry oraz przeciwdziałanie transepidermalnej utracie wody, dzięki czemu skóra staje się gładsza i bardziej elastyczna.

Masaż oparty jest o innowacyjną formułę żelu na bazie cukru o konsystencji galaretki . Pozostawia ciało idealnie gładkie, lśniącą złotem i nawilżoną skórę. Dzięki drogocennemu kawiorowi oraz lecytynie skóra staję się bardziej elastyczna i nawilżona.

Kulminacją zabiegu jest złota maska z pudrem z pereł i szampana przeznaczona do odmładzania i regeneracji skóry. Żelowa konsystencja ekstraktu z szampana i pudru perłowego stymuluje regenerację skóry. Kwasy owocowe AHA zawarte w masce rozjaśniają skórę i dodają młodzieńczego blasku. Bogactwo składników aktywnych, zwłaszcza antyoksydantów, pobudza naturalną ochronę skóry przed fotostarzeniem. Skóra po zabiegu jest wyraźnie wygładzona, napięta i lśniąca złotym pyłem.

W dodatkowej wersji możesz dobrać złotą maskę Mitomo z jadem pszczelim. Złoto znane jest ze swoich właściwości pobudzających syntezę kolagenu i rekonstrukcję tkanki, opóźnia powstawanie zmarszczek i stymuluje skórę. Usuwa wolne rodniki, nawilża skórę i niweluje uszkodzenia skóry promieniowaniem UV. Jad pszczeli zawarty w masce świetnie walczy ze zmarszczkami i pomaga zachować młody wygląd. Apitoksyna intensywnie stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, dzięki czemu napina i ujędrnia skórę oraz pomaga zachować jej sprężystość.

  • Podstawowy 250 zł 199 zł PROMOCJA
  • Z maską koreańską Storyderm 290 zł kupbon